שירותי מחשוב לעסקים במיקור חוץ: הסיבות והיתרונות

בעלי עסקים קטנים לא ממהרים להשתמש בשירותי מחשוב חיצוניים עבור העסק שלהם, יתרונות מיקור החוץ נראים כמובנים מאליהם, אך הממצאים בתעשיות רבות מראים בוודאות קיצוץ עלויות בעזרת ניהול המחשוב על ידי חברה חיצונית וכל זאת מבלי העסקת עובד אחד.

ננסה למנות את הסיבות, והיתרונות לשימוש במיקור חוץ המתייחס לשירותי מחשוב לעסקים ומספר טיפים שיעזרו לכם לנהל מערכת יחסים מוצלחת עם ספקי שירותי IT שלך (בין אם הם עובדים במשרה מלאה, או במיקור חוץ).

  • עלויות כאשר העסק פונה למיקור חוץ, הוא מבטל את העלויות הכרוכות בהעסקת העובד, כגון פיקוח וניהול, הדרכה, ביטוח בריאות, מסים תעסוקה, תוכניות פרישה וכו 'בעלויות, מדובר בכ-20% חסכון.

  • חלוקת תפקידים ומשאבים פנימיים למטרות אחרות עובד התומך בit של החברה במשרה חלקית זהו לא פתרון מעשי לאורך זמן, מיקור חוץ יאפשר לעסק להתמקד ביכולות הליבה שלו בעוד חברה המספקת שירותי מחשוב דואגת למחשוב העסק. ייתכן שהעובד/ת די טוב עם מחשבים אך ככל הנראה לא היו אלה עבודות שהוא או היא נשכרה לעשות. אם הם מבלים זמן לטפל בדברים האלה, מי צריך לעשות את מה שהם נשכרו לעשות? מיקור חוץ מאפשר לך לשמור על העובדים וליהנות מהיכולות שלהם, ולא לבזבז זמנם על דברים שעשויים ל"זלול" להם את זמן העבודה.

  • גישה ליכולות מקצועיות במקום ידע של אדם אחד, אתם נהנים מהניסיון הקולקטיבי של צוות של מומחי IT . חברות ה- IT במיקור חוץ דורשות מצוות ה- IT שלהם הכשרה מתאימה בדגש על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. יתרון נוסף הוא שעובד במיקור חוץ רוכש ניסיון רב מכל החברות בהן הוא נותן שירות ולא נשאר שנים באותה החברה עם אותה הטכנולוגיה.

  • הפחתת סיכונים שמירה על קשר עם הטכנולוגיה הנדרשת בכדי לנהל את המחשוב בעסק שלך הוא יקר וגוזל זמן. חברה המספקת ניהול תשתיות מחשוב במיקור חוץ הינה מקצועית דיה בכדי לשרת מספר רב של לקוחות ויש לה את הצורך לשמור על שיטות עבודה המומלצות בתעשייה, הם בדרך כלל יודעים מה נכון ומה לא. ניסיון זה מפחית באופן דרמטי את הסיכון של יישום החלטה שגויה בתהליך מחשוב העסק.

  • זמינות גמישות חברה חיצונית המנהלת תשתיות מחשוב תספק לכם בדרך כלל זמינות 24/7, בעוד לצוות הפנימי שעות עבודה מוגבלות ברוב המקרים.

לסיכום:

לאחר שקראת את היתרונות בשימוש במיקור חוץ בשירותי המחשוב של העסק שלך, יש הרבה על מה לחשוב ...באם תבחרו לבצע מיקור חוץ או לשכור צוות פנימי, דבר אחד בטוח, צריך לדעת איך לנהל יחסי עבודה מוצלחים עם חברת המחשוב, מומלץ להכין תכנית עבודה יחד עם מטרות ויעדים של הפרויקט/חברה, משימה זו תדרוש חשיבה רבה אך בסופו של דבר תשתלם ותספק משאבים טכנולוגיים מעולים וממוקדים לעסק.

Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Social Icon